3 BHK Apartment In Godrej Frontier For Sale In Sector-80
Godrej Frontier NH 8, Sector-80, Gurgaon, Haryana, INDIA.
Not under loan₹
₹2.6 Crores
₹11,494 per sq.ft.
₹1.49 Lacs/Month
Estimated EMI
2,262 sqft
Builtup
1/6East