3 BHK Apartment In Amanora Ascent Tower, Hadapsar, Pune For Sale In Hadapsar, Pune
Amanora Ascent Tower, Hadapsar, Pune Amanora Park Town, Hadapsar, Pune, Maharashtra 411028
Not under loan₹
₹3.3 Crores
₹20,000 per sq.ft.
₹1.89 Lacs/Month
Estimated EMI
1,650 sqft
Builtup
1/27West