3 BHK Flat In The Atlantic Residences By Ceebros For Sale In Egmore
3, Montieth Rd, Egmore, Chennai, Tamil Nadu 600008, India
Not under loan₹
₹3.4 Crores
₹22,667 per sq.ft.
₹1.95 Lacs/Month
Estimated EMI
1,500 sqft
Builtup
1/10East