3 BHK Apartment In Supertech Capetown For Sale In Sector 74
Supertech Capetown Sector 74 Noida, Uttar Pradesh 201316
Not under loan₹
₹1.9 Crores
₹11,692 per sq.ft.
₹1.09 Lacs/Month
Estimated EMI
1,625 sqft