4 BHK Apartment In Manmohan Residency For Sale In Budruk
Manmohan Residency Budruk, Pune, India
Not under loan₹
₹1.63 Crores
₹6,846 per sq.ft.
₹93,422/Month
Estimated EMI
2,381 sqft
Builtup
1/5East
Facing
4 BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Bike and Car
Parking