1 BHK Apartment In La Cabana Sigma One Shilp Venture For Sale In Sus
La Cabana Sigma One Shilp Venture S. No. 284/2, 284/3, Sus Main Chowk, Taluka Mulshi,, Sus Rd, Sus, Pune, Maharashtra 411021, India
Not under loan₹
₹45 Lacs
₹6,923 per sq.ft.
₹25,791/Month
Estimated EMI
650 sqft