Industrial Building in Almasguda,, Hyderabad for Rent
Nagarjuna Hills, unique mashing car
₹ 1.5 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹9 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
5,100 sqft₹29.41 per Sq.Ft.