Godown/Warehouse in Baner, Pune for sale
Veerbhadra Nagar Rd, The Square
₹90 Lacs
₹28,301.89 / sq.ft.
₹67,584/Month
Estimated EMI
318 sqft₹28,302 per Sq.Ft.
Builtup
1/11Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From