2 BHK Apartment In Siddhivinayak Utopia For Sale In Ulwe
Siddhivinayak Utopia Sector 20, Ulwe, Navi Mumbai, Maharashtra 410206
Not under loan₹
₹1.6 Crores
₹13,853 per sq.ft.
₹91,703/Month
Estimated EMI
1,155 sqft
Builtup
1/31North