4+ BHK Apartment In Gurukrupa Maurya For Sale In Andheri
Gurukrupa Maurya Andheri, Mumbai.
Not under loan₹
₹31.59 Crores
₹37,801 per sq.ft.
₹18.11 Lacs/Month
Estimated EMI
8,357 sqft
Builtup
1/6East
Facing
4+ BHK
Apartment Type
0
Bathrooms
Bike and Car
Parking