Shop in Bhondsi, Gurgaon for sale
Badshahpur Sohna Rd, Bhondsi, Gurugram, Haryana 122102, KIIT College of Engineering
₹75 Lacs
₹19,379.84 / sq.ft.
₹56,320/Month
Estimated EMI
387 sqft₹19,380 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Shop
Property Type
Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From