1 BHK Flat For Sale In Kasba Peth
Standalone Building, Shimpi Ali Path, near Kasba Peth Metro Station
Not under loan₹
₹45 Lacs
₹8,333 per sq.ft.
₹25,791/Month
Estimated EMI
540 sqft
Bathrooms
None
Parking
1/3