3 BHK Apartment In Griha Udyaan 2 For Sale In Kannuru
Griha Udyaan 2 Griha Udyaan 2, Kanakasree Housing Society, Kannuru, Bengaluru, Karnataka, India
Not under loan₹
₹1.8 Crores
₹9,847 per sq.ft.
₹1.03 Lacs/Month
Estimated EMI
1,828 sqft
Builtup
1/39West