2 BHK Flat In Saanvi Iris For Sale In Uppal
Industrial Development Area Near Thirumala Meadows Colony
Under Loan₹
₹38 Lacs
₹3,619 per sq.ft.
₹21,779/Month
Estimated EMI
1,050 sqft
Builtup
1/8East
Parking
1/8