2 BHK Apartment In Bhargav Palace For Sale In Vadgaon Budruk
Bhargav Palace Narayan Baug Road, Kudale Baug, Vadgaon Budruk, Pune, Maharashtra, INDIA
Not under loan₹
₹85 Lacs
₹8,673 per sq.ft.
₹48,717/Month
Estimated EMI
980 sqft
Builtup
1/14Commute Friendly