3 BHK Apartment In Shabad Apartment For Sale In Sector 13, Dwarka
Shabad Apartment Sector 13, Dwarka, Delhi, 110078
Not under loan₹
₹2.48 Crores
₹17,222 per sq.ft.
₹1.42 Lacs/Month
Estimated EMI
1,440 sqft