4+ BHK Apartment In Pioneer Araya For Sale In Sector-62
Pioneer Araya Sector-62, Gurgaon, Haryana, INDIA.
Under Loan₹
₹5.48 Crores
₹11,000 per sq.ft.
₹3.14 Lacs/Month
Estimated EMI
4,983 sqft

Apartment Type
4
Bathrooms
Car
Parking