4+ BHK Apartment In Tulip Violet, Sector 69 For Sale In Sector 69
Tulip Violet, Sector 69 92RM+X4V, Tulip Violet Society,at,Tulip violet sec 69 Gurugram Haryana 122101
Not under loan₹
₹4.8 Crores
₹15,209 per sq.ft.
₹2.75 Lacs/Month
Estimated EMI
3,156 sqft
Builtup
1/9East
Facing
4+ BHK
Apartment Type
5
Bathrooms
Car
Parking