2 BHK Apartment In Daadys Olive, Electronic City, Bangalore For Sale In Electronic City, Bangalore
Daadys Olive, Electronic City, Bangalore RMHV+47J, Daadys Southbourg Layout kammasandra Rd, Electronic City, Bengaluru, Karnataka 560100
Not under loan₹
₹60 Lacs
₹5,484 per sq.ft.
₹34,388/Month
Estimated EMI
1,094 sqft