2 BHK Apartment In Cosmos Jewels For Sale In Thane
Cosmos Jewels Cosmos Jewels Ghodbunder Rd, Rutu Enclave, Kavesar, Thane West, Thane, Mumbai
Under Loan₹
₹1.28 Crores
₹18,551 per sq.ft.
₹73,362/Month
Estimated EMI
690 sqft
Builtup
1/28Green Neighbourhood
North-East