2 BHK Ready to Move Flat In Shivai Garden Chs For Sale In Hadapsar
Shivai Garden CHS Subhas Nagar, Hadapsar, Pune, Maharashtra 411028
Not under loan₹
₹39 Lacs
₹4,382 per sq.ft.
₹22,352/Month
Estimated EMI
890 sqft
Builtup
1/5Don't Know