2 BHK Apartment In Ekopa Society For Sale In 10, Road No. 22, Sawarkar Nagar, Patil Nagar, Thane West, Thane, Maharashtra 400606, India
Ekopa Society near Orbit hospital
Not under loan₹
₹75 Lacs
₹14,423 per sq.ft.
₹42,985/Month
Estimated EMI
520 sqft
Builtup
1/5South