2 BHK Apartment In Gangotree Kshitij 15 For Sale In Parvati Darshan
Gangotree Kshitij 15 Gangotree Kshitij 15, Pune, India
Not under loan₹
₹1.5 Crores
₹11,943 per sq.ft.
₹85,971/Month
Estimated EMI
1,256 sqft
Builtup
1/5East