Office Space in Handewadi, Pune for sale
Handewadi chowk,Katraj kondhwa road, Near Dmart
₹4 Crores
₹6,666.67 / sq.ft.
₹3 Lacs/Month
Estimated EMI
6,000 sqft₹6,667 per Sq.Ft.
Builtup
1/8Office Space
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
24-May-2026
Available From