Office Space in Camp , Pune for sale
Ali Somji St, Modi Colony Internal Road
₹2 Crores
₹47,619.05 / sq.ft.
₹1.5 Lacs/Month
Estimated EMI
420 sqft₹47,619 per Sq.Ft.
Builtup
1/15Office Space
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
22-May-2026
Available From