1 BHK Apartment In Akashganga Complex For Sale In Thane
Akashganga Complex Akashganga complex Rabodi, 2
Not under loan₹
₹79 Lacs
₹12,783 per sq.ft.
₹45,278/Month
Estimated EMI
618 sqft
Builtup
1/6South