1 BHK Apartment In Shangrilla Society For Sale In Handewadi
Shangrilla Society Handewadi Rd, Pandhari Nagar, Handewadi
Not under loan₹
₹30 Lacs
₹4,425 per sq.ft.
₹17,194/Month
Estimated EMI
678 sqft
Builtup
1/13North