2 BHK Apartment In Dgs Khar Hari Niketan For Sale In Santacruz (west)
DGS Khar Hari Niketan 19th Road
Not under loan₹
₹3.49 Crores
₹44,177 per sq.ft.
₹2 Lacs/Month
Estimated EMI
790 sqft
Builtup
1/2West