3 BHK Apartment In Shrinivas Aditya For Sale In Karve Nagar
Shrinivas aditya Manisha Society, Ganesh Nagar, Karve Nagar, Pune, Maharashtra 411052, India
Not under loan₹
₹2.7 Crores
₹19,941 per sq.ft.
₹1.55 Lacs/Month
Estimated EMI
1,354 sqft