2 BHK Apartment In Neelsidhi Atlantis, Nerul For Sale In Nerul
Neelsidhi Atlantis, Nerul NEELSIDHI ATLANTIS, Uran Rd, Nerul East, Sector 19A, CBD Belapur
Not under loan₹
₹2.95 Crores
₹21,707 per sq.ft.
₹1.69 Lacs/Month
Estimated EMI
1,359 sqft
Builtup
1/2North