3 BHK Apartment In M3m Skycity, Sector 65 For Sale In Sector 65
M3M Skycity, Sector 65 M3M 65th Avenue
Not under loan₹
₹5 Crores
₹24,343 per sq.ft.
₹2.87 Lacs/Month
Estimated EMI
2,054 sqft
Builtup
1/7Don't Know