2 BHK Flat In Smr Vinay Gateway For Sale In Chikkajala
Vidyanagar Cross/Airport Road Near Subs Nagar,
Not under loan₹
₹1.35 Crores
₹9,890 per sq.ft.
₹77,374/Month
Estimated EMI
1,365 sqft
Builtup
1/16North