2 BHK Villa In Ishwar River Residency Phase 4 For Sale In Moshi
Ishwar River Residency Phase 4 Shiv Srushti Park, Jadhav Wadi, Moshi, Pimpri-Chinchwad, Maharashtra 411070
Not under loan₹
₹53 Lacs
₹5,408 per sq.ft.
₹30,376/Month
Estimated EMI
980 sqft
Builtup
1/5East