1 BHK Villa In Dhanraj Park For Sale In Wakad
Dhanraj Park Kaspate Vasti Road, Wakad, Pimpri-Chinchwad, Maharashtra 411057, India
Under Loan₹
₹45 Lacs
₹6,787 per sq.ft.
₹25,791/Month
Estimated EMI
663 sqft
Builtup
1/10South