2 BHK Apartment In Bindu Arpan Apartments For Sale In Bendre Nagar
Bindu Arpan Apartments Bindu Arpan Apartments, 2nd Cross Rd, Bendre Nagar, Bengaluru, Karnataka 560078, India
Not under loan₹
₹75 Lacs
₹6,970 per sq.ft.
₹42,985/Month
Estimated EMI
1,076 sqft
Builtup
1/6North