Office Space in Camp, Pune for sale
MG Road,, Near Wonderland shopping complex
₹72.05 Lacs
₹33,511.63 / sq.ft.
₹54,104/Month
Estimated EMI
215 sqft₹33,512 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Office Space
Property Type
Public
Parking
Fully Furnished
Furnishing
22-May-2026
Available From