2 BHK Apartment In Embassy East Avenue For Sale In Whitefield
Embassy East Avenue XPQH G35, ITPL Main Rd, Prasanth Extension, Kadugodi, Bengaluru, Karnataka 560048
Not under loan₹
₹2.95 Crores
₹16,389 per sq.ft.
₹1.69 Lacs/Month
Estimated EMI
1,800 sqft
Builtup
1/3East