1 BHK Apartment In Trinity As Ornate For Sale In Ulwe
Trinity AS Ornate Ulwe, Mumbai, Maharashtra 410206
Under Loan₹
₹65 Lacs
₹9,559 per sq.ft.
₹37,254/Month
Estimated EMI
680 sqft
Builtup
1/5West
Bathrooms
None
Parking