3 BHK Apartment In Kaveri Apartments For Sale In Nana Peth
Kaveri Apartments 896, Atur Terraces Rd, New Nana Peth, Ganesh Peth, Pune, Maharashtra 411002
Not under loan₹
₹1.7 Crores
₹9,444 per sq.ft.
₹97,434/Month
Estimated EMI
1,800 sqft
Builtup
1/14East