2 BHK Apartment In Skyi Star Towers, Pune For Sale In Bhukum
SKYi Star Towers, Pune Skyi, Manas Lake City, Bhukum, Maharashtra 412115
Not under loan₹
₹53 Lacs
₹7,067 per sq.ft.
₹30,376/Month
Estimated EMI
750 sqft