2 BHK Flat In Cd Residency For Sale In Chunchgatta
VHRF+32V, Beereshwar Nagar, Chunchgatta, Phase 7, Konanakunte, Bengaluru, Karnataka 560078
Not under loan₹
₹90 Lacs
₹7,930 per sq.ft.
₹51,583/Month
Estimated EMI
1,135 sqft
Builtup
1/5North