2 BHK Flat In Jamuna Bhalchandra Terrace For Sale In Jamuna Bhalchandra Palace, Morva
Near Surbhi Hotel
Not under loan₹
₹90.5 Lacs
₹10,056 per sq.ft.
₹51,869/Month
Estimated EMI
900 sqft
Builtup
1/8Don't Know
Bathrooms
None
Parking