4+ BHK House For Sale In Reliaable Lifestyle Layout
Independent House, VMW9+8QV, Phase 2, Lakedew Residency, Reliaable Lifestyle Layout, Bengaluru, Haralur, Karnataka 560102, India
Not under loan₹
₹3.25 Crores
₹6,842 per sq.ft.
₹1.86 Lacs/Month
Estimated EMI
4,750 sqft

Apartment Type
9
Bathrooms
Bike and Car
Parking