2 BHK Apartment In Tulsi Vandan 2 For Sale In Moshi
Tulsi Vandan 2 Spine City Mall
Not under loan₹
₹75 Lacs
₹8,484 per sq.ft.
₹42,985/Month
Estimated EMI
884 sqft
Builtup
1/19Don't Know
Parking
1/19
1/5