2 BHK Apartment In Tata Amantra For Sale In Kalyan West
Tata Amantra Kalyan Junction ,Amantra By TATA Housing
Under Loan₹
₹58 Lacs
₹4,996 per sq.ft.
₹33,242/Month
Estimated EMI
1,161 sqft
Builtup
1/19North-East