3 BHK Apartment In Ganapathi Silk Tower For Sale In Vijaya Lakshmi Theatre, Lpt Chinthal Kunta X Road, Opp. Sitite, Saraswati Nagar, Chandrapuri Colony, L. B. Nagar, Hyderabad, Telangana 500074, India
Ganapathi Silk Tower 3-8-106, High Way Colony, Chandrapuri Colony, L. B. Nagar, Hyderabad, Telangana 500070
Not under loan₹
₹1.6 Crores
₹7,569 per sq.ft.
₹91,703/Month
Estimated EMI
2,114 sqft
Builtup
1/3Posh Society
Parking
1.5 km from L.B. Nagar
Explore More Properties