2 BHK Apartment In Creado Apartment For Sale In Juhu
Creado Apartment 201, Creado, Appt, Juhu Rd, Juhu, Mumbai, Maharashtra 400049, India
Not under loan₹
₹2 Crores
₹18,182 per sq.ft.
₹1.15 Lacs/Month
Estimated EMI
1,100 sqft
Builtup
1/27South-East