3 BHK Villa In Modi Villa Orchids For Sale In Kowkoor
Modi Villa Orchids Modi Villa Orchids
Under Loan₹
₹1.95 Crores
₹10,052 per sq.ft.
₹1.12 Lacs/Month
Estimated EMI
1,940 sqft
Builtup
1/14West
Facing
3 BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Bike and Car
Parking