4+ BHK House For Sale In Pasha Colony
Independent House, neknampur rd, near AK Palace function hall
Not under loan₹
₹3.85 Crores
₹5,768 per sq.ft.
₹2.21 Lacs/Month
Estimated EMI
6,675 sqft
Apartment Type
10
Bathrooms
Bike
Parking