4 BHK House For Sale In Virar West
Independent House, National school rd, Near National Education Society
Not under loan₹
₹5 Crores
₹41,667 per sq.ft.
₹2.87 Lacs/Month
Estimated EMI
1,200 sqft
Builtup
1/10East